KARIÉRA

V SOUČASNÉ CHVÍLI HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA NÁSLEDUJÍCÍ POZICE:

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Do kanceláře v Praze hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici projektant pozemních staveb. Oceníme zkušené projektanty/ky s autorizací, ale rádi přijmeme i studenty/ky či čerstvé absolventy/ky. Podmínkou je zájem o projektování ve 3D a BIM.

Potřebná kvalifikace

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

Co od Vás očekáváme

  • znalost práce v softwaru AutoCAD
  • proaktivní přístup a ochotu dále se vzdělávat
  • pečlivost a samostatnost
  • schopnost spolupracovat v rámci projekčního týmu
  • znalost Revitu velkou výhodou, ale rádi Vás zaškolíme
  • pozitivní vztah k projektování metodou BIM (předchozí zkušenosti výhodou)

Náplň práce

  • tvorba a koordinace všech stupňů projektové dokumentace
  • úzká koordinace a komunikace s ostatními kolegy ve firmě i se subdodavateli
  • komunikace s investorem

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou praxí
  • práci na široké škále projektů - veřejná vybavenost, administrativa, školství, veřejná infrastruktura, ...
  • zaměstnání na HPP, pro studenty možnost brigády
  • platové ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávání - školení v projekčních programech, BIM problematice
  • kurzy angličtiny
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • teambuildingové a sportovní akce
  • příspěvek na jídlo formou stravenek
  • na pracovišti je k dispozici káva a čaj

V případě zájmu zašlete strukturované CV na e-mail kariera@d-plus.cz.

PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Do Pražského týmu projektantů vodohospodářských staveb hledáme pracovníka se zájmem o práci s matematickými modely vodohospodářských staveb (MIKE Urban, HEC-RAC apod.) a s programy GIS. Pokud máte alespoň částečné zkušenosti, budeme rádi.

  • VŠ vzdělání v oboru vodohospodářských staveb nebo příbuzných oborech
  • znalost českého nebo slovenského jazyka na běžné komunikační úrovni

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP

Nabídka je vhodná i pro čerstvé absolventy ČVUT / VUT / ČZU

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání
Odesláním Vašeho CV berete na vědomí, že osobní údaje v něm obsažené budou zpracovány po dobu trvání výběrového řízení.

Pokud máte doplňující otázky, neváhejte nás kontaktovat

kariera@d-plus.cz